СИНДИКАТ викрив наркоаптеку, в якій продають кодтерпін

Наркоаптека

Наркоаптека

Прямо в приміщенні гуртожитку (!) Національного авіаційного університету вже кілька років діє аптека, в якій без рецепту та чеків продають кодеїновмісні комбіновані препарати (кодтерпін, кафетін, коделак). Натовпи наркозалежних ідуть до тієї аптеки, щоб скинути ломку та отримати кайф. Кримінальний елемент та УБНОН поділили столичні аптеки за сферами впливу.

Ви колись хворіли? Вам часто виписували кодтерпін? Не чули про нього? А, наприклад, у 2013 році він перебував на 2-му місці за продажами серед усіх ліків. Це величезна корупційна схема, яка приносить мільйонні прибутки. Препарат кодтерпін з’явився на вулицях одразу після зникнення трамадолу, прийшов йому на заміну.

Подібні препарати, зазвичай, ставлять на предметно-кількісний облік, тобто більш суворий контроль лікарських закладів та аптек. Кодтерпін не ставлять на цей облік, тому що в фармацевтичної фабрики, яка його випускає, є міцне лобі у Міністерстві охорони здоров’я. І це не дивно, адже прибуток із продажів цього препарату в середньому сягає 250 мільйонів гривень на рік.

Фармацевтичні компанії «підсаджують» людей на наркотики, на місцях цілі структури з місцевих УБНОНів та кримінальних елементів створюють мережі наркоаптек, а МОЗ завжди в долі. Подивіться на землю поруч з деякими аптеками — вона усіяна пачками з-під кодтерпіну, коделаку тощо. Бізнес на смертях міцно вкорінився у сучасний корупційний апарат. Друге місце за продажами в Україні серед усіх ліків — наркотик, яким торгують з-під вітрини, кодтерпін. Масштаби наркоманії величезні, і цей факт — дуже красномовне тому свідчення.

Кодтерпін

Кодтерпін

Кодеїновмісні препарати — не іграшки. Кодеїн — опіат, що викликає моментальне звикання, сильні ломки, ранні смерті, повну деградацію організму. Звичайне вживання таких пігулок моментально втягує у систему, нищить психіку, а потім і все здоров’я. Чорні наркомани знімають ломку, з’їдаючи одразу кілька пачок кодтерпіну, коли нема під рукою дози «ширки». З нього ж роблять і сумнозвісний «крокодил», змішуючи з ацетоном; від такого наркотику гниє тіло, а смерть довго чекати не доводиться.

У наркозалежних всі думки про наркотик. Сюди ж додайте ломку, а від кодтерпіну вона дуже сильна. Тоді наркомани йдуть на крадіжки. Ви не помічали, що біля таких аптек завжди розміщують ломбарди? Це налагоджені схеми заробітку на бідах вулиці. В долі всі. Крім сімей, які втрачають людей. Кодтерпін — страшна річ, і вона надто близько. Подивіться навкруги. Мусимо піднімати цю тему, маємо побороти цю корупційну схему всеукраїнського масштабу.

Перший наш крок — припинення наркоторгівлі в аптеці студентського гуртожитку. Вона стала справжнім притоном для місцевих наркоманів, там збиралися цілі їх черги. Не дивлячись на погрози, ми змінили стан речей та будемо надалі проводити регулярні перевірки, щоб наркоторгівля не відновилася, а припинилася остаточно. Для початку там. А потім і.. все залежить від нас, громадян.

gEVumpaHQg8

Долучайтеся до боротьби, долучайтеся до добрих справ!

Дивіться також:

Комментирование запрещено