СИНДИКАТ наводить порядок на Київщині

Зокрема, пройшов рейд селом Прибірськ Іванківського району.

Село Прибірськ

Село Прибірськ

Справа в тому, що коли ми проводили там вишкіл, то дізналися від місцевих мешканців про проблеми села. Виявилося, що тамтешній сільський голова за часів революції організовував поїздки на Антимайдан, завжди сприяв фальсифікації виборів на користь регіоналів (навіть останніх, вже під час війни) та покриває браконьєрство (зокрема, в річці вже майже немає риби, адже її тричі на тиждень вибивають електровудками). Наближені до сільського голови п’янички та цигани спалили хату людині через землю, намагаються захопити і сусідній город.

Голова сільради під час візиту синдикатівців поводив себе досить стримано та, здавалося, гідно — можливо, навіть у той момент згадував свої гріхи і розумів, що цей день мав настати. Проте, після того як зміг вільно пересуватися, одразу побіг по хатах своїх посіпак, щоб ті не відчиняли дверей активістам, та написав на делікатних люстраторів заяву до міліції.

В результаті акції сільський голова відмовився від продовження своїх повноважень, а синдикатівці також завітали до тих мешканців, які продавалися на виборах. Ми пояснювали людям, що вся біда в них самих, у людях, які не намагалися контролювати владу та ці всі процеси. До корупціонерів у заляканих селян ставлення неоднозначне, адже для декого виступати проти несправедливості і досі здається чимось страшним. Сподіваємося, що ми відкрили очі хоча б частини найактивніших мешканців, які пригостили групу роти СИНДИКАТ домашньою їжею та обіцяли продовжити справу наведення та підтримки порядку: самостійно покінчити з браконьєрством, попереджати випадки продажності, протидіяти махінаціями з землею, лісом тощо.

СИНДИКАТ і надалі буде проводити подібні рейди та вишколи Київщиною раз на кілька місяців, а також слідкувати за подіями у Прибірську, не допускаючи спроби залякування людей.

Наводити народний порядок всюди — це і є логічне продовження Української Революції.

— — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — — —
Щоб долучитися до вишколів роти СИНДИКАТ, телефонуйте за наступним телефонним номером: (093) 929-85-58

Якщо ви вважаєте, що наступний вишкіл має пройти у вашому селі: (063) 417-43-30, або пишіть на електронну пошту zahist888@gmail.com

Дивіться також:

Комментирование запрещено