Про побори «по-новому»

СИНДИКАТЯк усім уже, мабуть, відомо, нещодавно уряд «ощасливив» українців новим підвищенням податків, що нібито має на меті «оздоровлення» економічної ситуації. Зокрема, з 2015 року до нових висот зростуть податкові збори за житлові площі, з’явиться новий податок на особистий автотранспорт та буде впроваджена низка інших податкових «інновацій». Поряд із цим, зростуть тарифні ставки на комунальні послуги та споживання енергетичних ресурсів, а індексація зарплат та пенсій буде відбуватися без урахування інфляції за 2015 рік. Іншими словами, урядовці чомусь вважають, що фіскальні побори мають зростати, а невеличкі крихті, які держава та олігархат кидають зі свого столу залежній від них людності ¬– залишатися на одному й тому ж рівні.

Зі свого боку, ми вважаємо такий підхід неприпустимим та пов’язаним із подальшим руйнуванням основних засад життєздатності українського суспільства. Безсумнівно, сучасна українська економіка вже давно «дихає на ладан», тож намагатися штучно зберегти її в нинішньому стані означає лише продовження її агонії. Але, як це завжди буває, від краху економічної моделі, що являла собою загальне мародерство на руїнах і так не досконалої совєтської адміністративно-командної системи, потерпають не її творці, а ті, хто найменше всіх користувалися її плодами.

Саме тому Об’єднання «Синдикат» виступає проти поборів «по-новому», а натомість – схиляється до такої програми соціально-економічних та політичних реформ, яка передбачала б ліквідацію чинної системи банківсько-сировинного олігархату та тісно переплетеного з нею пострадянського держапарату. Останній абсолютно ні в чому не змінився після початку революції та сподівається і в майбутньому грабувати країну. Тому боротьба із сваволею чиновництва та криміналізованого бізнесу має стати основним пунктом порядку денного всіх суспільних рухів, які виступають за дійсне втілення в життя ідей оновлення країни.

Леонід Кияниця, ідеологічний референт

Дивіться також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>