Про боротьбу з корупцією: справжню та імітаційну

Вся «боротьба з корупцією» в Україні — не більше ніж клоунада. Істерія щодо корупціонерів з різних служб котиться країною, але корупції менше не стає.

Нинішня система — ринок, і все в ній — лише торгівля — починаючи від виборів чи війни і закінчуючи корупцією та імітацією боротьби з нею. Зараз іде перерозподіл “корупційного ринку”, який приправлений і одночасним заробітком суб’єктів тієї “боротьби”. Одні корупціонери хочуть витіснити інших, з найменшою для себе шкодою. А заодно — і підзаробити. “Цапів-відбивайл” (таких самих покидьків, але трохи нижче рангом) завжди вистачатиме для показових вистав.

Всі ці публічні “розправи” одних корупціонерів над іншими несуть лише один меседж чиновникам: не варто сильно «викаблучуватися» та потрібно ділитися з нинішньою владою. Красти можна лише зі згоди правлячих сил. Імітація боротьби з корупцією цинічних «шоколадників» не має нічого спільного зі справжньою боротьбою з корупцією, а є лише боротьбою за монополізацію всіх схем, за монополію на корупцію.

Саме тому ми не маємо ілюзій із цього приводу та дивимося на все тверезо. Саме тому ми і оголосили наш антикорупційний наступ. Оголосили саме тоді, коли наші добровольці приїхали з АТО та зіштовхнулися з повним беспредєлом на вулицях і у владних кабінетах. Саме тоді наших людей підступно в’язали та «шили» сфабриковані справи. Саме тоді ми визначили свій шлях. Шлях не розрухи, а будівництва.

В Україні все подібно до феодальної роздробленості: олігархічні війни удільних князьків рвуть нашу країну на частини, і навіть зовнішня агресія набула ринкового характеру та вписується у це протистояння олігархів, їх «кураторів» та маріонеток. Міжнародний фінансово-промисловий капітал перетворив наші землі на поле для своїх експериментів та баталій. Тому ми не можемо дозволити собі — АКТИВНИМ ТА ПРАВИЛЬНИМ людям — допомагати їм РУЙНУВАТИ НАШУ КРАЇНУ.

Для нормального існування держави, для перемоги у війні та об`єднання країни потрібний порядок, а не постійні виборчі спекуляції чи бізнесові дерибани олігархату та їх поплічників. При цьому всьому мусимо вижити та прибрати з нашої держави східного агресора війною, а західних псевдо-друзів — продовженням революційних процесів та становленням правильної влади, відродженням української економіки. Саме тому ми розробили стратегію антикорупційного наступу — задля продовження революції та наведення Народного Порядку. Ознайомитися з її основними тезами можна за наступним посиланням, а так само — і з Декларацією принципів Об’єднання СИНДИКАТ.

Ми не просто кричимо що всі погані — ми пропонуємо альтернативу.

Ми не хочемо замінити одних олігархів іншими, а хочемо змінити систему.

Ми не кричимо «дайош» черговий «палацовий» переворот, ми кажемо — антикорупційний наступ та наведення порядку в державі.

Ми прийдемо до влади не шляхом нищення країни та економіки, а шляхом адекватного продовження нашої справи — справи революції.

І в слушний момент ми врятуємо країну.

Євген Чепелянський,

Голова Об’єднання СИНДИКАТ

Дивіться також:

Комментирование запрещено