Люди проти кредитних лохотронів

 

Тримай двері відкритими для своїх ворогів, та ти будеш знати все про своїх друзів

— Джиммі Хоффа, американський профспілковий діяч

Вчора відбулася доволі цікава та показова подія. Стало остаточно зрозуміло, що проти нас грають. Обережно, але грають.

Міліція на захисті лохотронів

Два автобуси міліції з’явилося зустрічати СИНДИКАТ, що прийшов встановлювати справедливість.

Коли кілька десятків активістів-правозахисників СИНДИКАТУ, разом з потерпілою від шахрайських дій кредитних кидал жінкою, зібралися, щоби закрити шахрайське агентство (http://vk.com/sindikat_ua?w=wall-60861174_1084), ми, як завжди, розсіялися подивитися, чи немає поряд т. з. «тітушок».

«Тітушок» не було, було два великих автобуси з озброєними автоматами міліціянтами. Через наші канали нам стало відомо, що стільки міліції привезли по нашу дисципліновану душу. Ми діяли обережно.

Шахраїв в офісі вже не було — хтось попередив про наш візит. Тоді, під прикриттям соратників, Хрест почав переговори з міліцією. Вони були дуже здивовані нашою метою — метою захисту людей від шахраїв, здавалося, що їм до цього промивали мозок негативним образом СИНДИКАТУ. Так чи інакше, їм вже не було куди діватися: або стати на наш бік, або бути в очах ЗМІ та громади району (а на Деснянському районі нас знають та поважають) захисниками кидал та покидьків.

Далі ми виламували двері шахрайського офісу та все міліцейське начальство району запевняло нас, що вони доведуть цю справу до кінця, допоможуть нам не дати шахраям тут спокійно жирувати на людських бідах, що не дадуть співробітникам міліції «кришувати» кидал, що совість та душа дорожчі.

На жаль, після всього попереднього досвіду, ми не віримо міліції. Але будемо проводити пильний громадський контроль, тепер ми на прямому зв’язку з їх начальством, їм нема куди дітися.

Щодо шахраїв — у СИНДИКАТУ тепер є достатньо інформації про осіб, які цим займаються, жирувати на людських бідах їм точно не дамо.

Попереду ще багато роботи. Корупція та безладдя розплодилося країною. Нинішня не-народна система тримається на подібному; всі ці шахрайські мережі — це фундамент та мініатюра нашої держави, відносини та принцип дії ті ж самі. Наводь порядок всюди!

Та, головне, не бійся. Система бездарна, іншою не буде, і ми виправляємо її копняками, довершуючи справу почату на Майдані. Вони не зламали СИНДИКАТ. Вони садили нас — але ми на волі, вони ламали наш сайт — тепер він ще краще індексується, вони хотіли завадити нам мєнтами. Вони намагалися зламати нас, але нічого не вийшло. Тепер вони ітимуть на наші умови, а вони незмінні: порядок та справедливість.

За все людське!

Дивіться також:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>