(ВІДБУЛОСЯ) ДУШЕВНІСТЬ. ВИХІД ІЗ ТРЯСОВИНИ БУДЕННИХ ПРОБЛЕМ

Синдикат - Душевність

Щоранку ми поринаємо в трясовиння буденності, фокусуємо енергію та потенціал, емоції та нерви навколо дріб’язковості. Все наше життя проходить з думками: «де взяти гроші», «як щось купити», і ми надто концентруємось на цьому. Так живемо всі ми, всі люди, і немає особливої різниці, чи ти постійно думаєш, як купити нове авто, чи про дозу «ширки».

Впадання в депресію від подорожчання цін у супермаркеті, сімейні драми через підгорілу каструлю, ненависть до сусіда, що надто гучно робить ремонт, злість на колегу, бо в нього більша премія, образа на начальника, бо той покидьок… Ми зосереджені на цьому. Ми живемо цим. Ми поглинуті трясовиною повсякденності. І всі наші спроби втікти чи визволитися від цього всього — марні. Трясовина засмоктує все більше.

Однак є дещо вище на рівень. Те, користь від чого залишиться у віках, а відлуння викарбується на небі. Самореалізація людини доброї волі в душевній спільноті, задля змін, задля добрих справ — це справа, гідна поваги. Душевність — твій останній плацдарм для прориву в житті, твій порятунок. Як досягти змін у собі, своєму житті та в країні?

Деталі на зборах 11 червня (19:00, альтанка на Володимирській гірці).

Контактний телефон: (063) 417-43-30.

Дивіться також:

Комментирование запрещено